AmerPUR Izolacje Natryskowe

izolacja natryskowa
AMERPUR / MCS – od izolacyjnej refleksji do energetycznej perfekcji

Nasza firma znana pod nazwą MCS Mobilne Centrum Serwisowe istnieje na rynku od 2011 roku.

Obok ociepleń i izolacji poliuretanowych metodą natrysku, prowadzonych przez ARMEPUR zajmujemy się od dawna innymi rozwiązaniami, związanymi z energetyczną oszczędnością i ekologią energetyczną – instalacjami z zakresu OZE (odnawialne źródła energii). Refleksją, która towarzyszyła nam od początku działalności z OZE, było marzenie o perfekcyjnej izolacji, która spowoduje, że między innymi instalacje fotowoltaiczne, czy kolektory słoneczne uzyskają wymierne apogeum swojej funkcjonalności i wydajności. Spełnieniem okazały się izolacyjne piany natryskowe. Poliuretanowe izolacje natryskowe stanowią wzorcową technologię ociepleń i izolacji budynków, otwierającą nam szeroką drogę w kierunku perfekcyjnej konsolidacji systemów energooszczędności w budownictwie. Teraz z całą odpowiedzialnością możemy szczerze życzyć Państwu i sobie wspólnych sukcesów inwestycyjnych.

AMERPUR / MCS – Mieszkaj lepiej i taniej

Dziękujemy za odwiedzenie strony. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami i z amerykańskim piankami natryskowymi w systemach ociepleń i izolacji budynków.

Marcin Zamęcki

AMERPUR

Instalacje fotowoltaiczne

Na instalację fotowoltaiczną składa się kilka komponentów których zadaniem jest przetworzenie energii słonecznej na energię elektryczną. Słońce jest niewyczerpanym i ekologicznym źródłem energii. A co najważniejsze, świeci za darmo i każdy może z niego skorzystać. Aby powstała instalacja fotowoltaiczna wystarczy zamontować moduły fotowoltaiczne na dachu, połączyć przewodami elektrycznymi, podłączyć do falownika – i to wszystko. Tylko tyle potrzeba, żeby każdy posiadacz domu stał się producentem własnej, darmowej energii elektrycznej. Jest to najczystsze źródło do produkcji energii elektrycznej, nie wytwarza żadnych zanieczyszczeń i nie emituje żadnego hałasu, cały system jest bezobsługowy.

Kolektory słoneczne

Urządzenie do konwersji energii promieniowania słonecznego na ciepło. Energia słoneczna docierająca do kolektora (absorbera) zamieniana jest na energię cieplną nośnika ciepła, którym może być ciecz (glikol, woda). Glikol trafia do wymiennika ciepła i tam ogrzewa wodę która zostanie wykorzystana jako woda bieżąca w domu.

Te dwa systemy fotowoltaika i kolektory słoneczne można jednocześnie zastosować w jednym domostwie na jednej połaci dachu i taki system nazywamy hybrydowymi. Jednocześnie z promieniowania słonecznego możemy uzyskiwać energię elektryczną oraz ogrzewać wodę bieżącą. Promieniowanie słoneczne jest to najczystsza dostępna energia którą można przetwarzać

Usługi elektryczne

(Wykonujemy kompleksowe instalacje elektryczne w domach, mieszkaniach, sklepach, obiektach przemysłowych)
– wykonujemy nowe instalacje elektryczne – modernizujemy stare instalacje – przenosimy liczniki na zewnątrz budynków – montujemy i wymieniamy rozdzielnie elektryczne wewnątrz budynków – przyłącza prowizorek budowlanych – montujemy osprzęt elektryczny (gniazdka, wyłączniki, oświetlenie) – montujemy instalacje alarmowe i CCTV(kamery) – montujemy instalacje odgromowe – robimy pomiary elektryczne i odbiory

Oświetlenie LED

Nasza firma zajmuje się też oświetleniem energooszczędnym LED w obiektach przemysłowych, scenach muzycznych, halach, sklepach i domkach jednorodzinnych. Przy czym oferujemy profesjonalne doradztwo oraz montaż w zakresie energooszczędnego oświetlenia LED od taśm ledowych (jedno oraz wielokolorowych), po bardziej zaawansowane oświetlenie stosowane w technice scenicznej sterowane protokołem DMX. Nasi specjaliści pomogą Państwu w doborze odpowiednich akcesoriów takich jak zasilacze, wzmacniacze, sterowniki oraz inne akcesoria zapewniające dłuższe i bardziej niezawodne działanie.

Nagłośnienie

Projektowanie oraz instalacja systemów nagłośnieniowych. Pomożemy Państwu w doborze odpowiedniego systemu nagłośnieniowego oraz potrzebnego osprzętu, zainstalujemy go i przeszkolimy z obsługi. Ofertę kierujemy głównie do: pubów, klubów, lokali gastronomicznych, domów weselnych, właścicieli sal konferencyjnych, oraz do innych miejsc w których potrzeba stałych instalacji audio.

Certyfikaty Autoryzacji LALLAFOM USA®